SSS

Kısa Kısa

Hasta hizmet süresi tahmini

Phlerobo algoritması yapay zeka teknikleri ile hastanın hizmet süresini yüksek doğrulukla tahmin edebilmekte ve bu bilgiyi birime ulaştığı zaman hasta ile paylaşabilmektedir.

Hasta öncelikleri

Pherobo Sağlık Bakanlığı hasta önceliklerini tam olarak uygulayabilmektedir.

Hasta yük dengelemesi

Özellikle Covid-19 dönemi ve sonrasında salonda bekleyen hasta sayısının sınırlanması önem taşımaktadır. Phlerobo algoritması diğer yöntemlere göre bekleyen hasta sayısını üçte bire indirmektedir. Buna ilaveten, belirlenen maksimum sayı varsa, cep telefonu kullanarak gerekli yük dağılımını da gerçekleştirmektedir.

Kalite indikatörleri

Phlerobo algoritması kalite indikatörlerini her şey bittikten sonra ölçmek yerine, hedeflenebilir ve gerçekleştirilmesi mümkün büyüklükler haline getirmiştir. Böylece kalite indikatörleri önceden belirlenebilmekte ve algoritma bu indikatör hedeflerinin gerçekleştirilmesi için gerekli takipleri yapmaktadır. Örneğin kurum rutin hasta bekleme süresini belirlenmesi halinde, algoritma bu hedefin gerçekleştirilmesi için bir yol önermektedir

Optimal hemşire sayısı

Phlerobo ana algoritması yapay zeka teknikleri ile anlık hasta yükü için gerekli optimal hemşire sayısını yüksek doğrulukla tahmin ederek yönetici ile paylaşmaktadır.

Performans ölçümü

Phlerobo sistemi kişilerin ve sistemin performansını çok detaylı olarak ölçerek raporlayabilmektedir. Ayrıca hastaların birime geliş zamanları dahil, sürecin tüm adımları kayıt altına alınarak raporlanabilmektedir.

Hasta kaydı

Phlerobo 'da hasta kayıt masasına ihtiyaç yoktur. Kiosk veya akıllı telefon üzerinden hasta birime ulaştığını bildirebilmektedir.

Tüplerin hazırlanması

Tüpler NESLİ robot tarafından hazırlanıp hasta ulaşmadan hemen önce doğrudan hemşireye sunulmaktadır.

NESLİ servislerde kullanım

NESLİ hastane yataklı servislerinde kullanılabilmektedir. Tüm servisteki hastaların tüpleri tek dokunuşla dakikalar içinde barkodlanarak bir tüp sporuna yerleştirilmekte ve sağlık personelinin zamanı bağlanmamaktadır.

Phlerobo servislerde kullanım

Phlerobo sisteminin servislerde kan alma iş akışını otomatize edecek bileşenleri bulunmaktadır. Phlerobo NESLİ ile birlikte ortalama büyüklükte bir serviste her kan alma döngüsünde sağlık personelinin zamanından 1,5 saate kadar tasarruf etmektedir.

SORU SORUN

Bize Danışın

Yardımcı Olalım